O nás
ARTMIE, s.r.o.

 

... ako doma, pohodlne, bezpečne a bez obáv.

 

Sme rodinný podnik s kreatívnou dušou a inovatívnymi myšlienkami, mladí duchom a starí skúsenosťami. Snažíme sa chápať potreby klientov ako svoje vlastné a vďaka priateľskej atmosfére, ktorá u nás v ARTMIE vládne, prinášame teplo domova prostredníctvom ľudského, ale aj profesionálneho prístupu ku každému zákazníkovi.

 

V oblasti internetového obchodu a služieb úspešne pôsobíme už niekoľko rokov a naša rodina e-shopov sa tak vďaka dôvere klientov postupne rozrastá, nielen počtom, ale aj expandovaním do zahraničia. So sídlom na východe Slovenska, v meste Snina, dlhodobo a úspešne pôsobíme nielen na slovenskom, ale aj na českom internetovom trhu.

 

Neustále sledujeme aktuálne trendy a snažíme sa prispôsobovať našu ponuku vašim potrebám a prekonávať vaše očakávania, či už sú z oblasti umenia, módy alebo zásielkového predaja. Stávame sa súčasťou vašich domovov, dokážeme sa vcítiť do vašich potrieb, a tak je naším prvoradým cieľom kvalita našich služieb a profesionálny prístup.

 

Náš široký sortiment produktov je zárukou kvality a najnižšej ceny. Každý z vás sa stáva členom našej veľkej rodiny, a preto môžete vždy využiť množstvo zaujímavých zliav, akcií či rôznych súťaží. Spojte sa s nami na sociálnych sieťach a budete stále v obraze.

 

Nechajte sa rozmaznávať a vyberte si pohodlný spôsob platbyy či bezpečný a rýchly spôsob prepravy. Naše centrum služieb zákazníkov vám vždy ochotne odpovie na vaše otázky prostredníctvom e-mailu, telefonicky alebo na online chate na našej stránke.

 

Tím ARTMIE sa bude vždy snažiť, aby ste sa cítili ako doma

NDAwNmEyOT